18.10.2018 / Gösterim Sayısı : 117

14. Göller Bölgesi Tarım ve Hayvancılık Fuarı

Tarım ve Hayvancılık ile ilgili birçok firmanın katılacağı "14. Göller Bölgesi Tarım ve Hayvancılık Fuarı" Isparta'da düzenlenecektir.

Göller bölgesinde tarımın kalbi, yıllardır olduğu gibi yine Isparta'da atacak. 14. Göller Bölgesi Yayla Şartlarında Tarım ve Hayvancılık Fuarı, DETAY FUARCILIK Ltd. Şti tarafından Isparta Ticaret Borsası öncülüğünde, Isparta Valiliği, Süleyman Demirel Üniversitesi, Isparta İl Tarım ve Orman Müdürlüğü ve İlçe teşkilatları işbirliğiyle, Isparta Gökkubbe Fuar alanında 01-04 Kasım 2018 tarihleri arasında tüm tarım gönüllülerine kapılarını açacaktır.

Her sene katılımcı firma sayısını ve ziyaretçi sayısını artırarak yoluna devam eden fuar bu boyutta, Isparta da ki tek tarım aktivitesidir. Bölge çiftçisi ve firmaları tarafından artık bilinen fuarımız mevcut beklentilere daha fazla cevap verme çabasındadır.

 Fuara,  Gübre, Fide ve Fidan üreticileri, Tarım aletleri, Traktör firmaları, Damla sulama sistemleri, Tarım ilaçları, Danışmanlık&Sertifika firmaları, Toprak ve Tarımsal analiz laboratuvarları, Meyvecilik, Ambalaj ve paketleme, Soğuk hava depoları, Hayvancılık, Süt sağma makineleri, Bankalar, ihracaatçı firmalar, Süt sanayi, Organik tarım, Tarımsal yayıncılık konusunda faaliyette bulunan firmalar katılarak, tarım ve hayvancılık sektöründe ziyaretçilere sektördeki yenilikleri sunacaktır. Fuar aynı zamanda ticari alış veriş için alternatifli bir buluşma noktası, çağdaş tarım ve hayvancılık teknolojilerinin tanıtıldığı, kaliteyi arttırıcı gelişmelerin akademisyen ve uzmanlar tarafından bilgi ve birikimin sektör mensuplarına aktarıldığı önemli bir buluşma platformu olacaktır.

İl Müdürlüğümüzün de stand açarak katılacağı fuarda, teknik personellerimiz tarafından Isparta Tarım ve Hayvancılığı ile ilgili yaptığımız çalışmalarımız hakkında çiftçilerimize ve ziyaretçilere çeşitli bilgilendirmeler yapılacaktır.

Ayrıca, fuarla ilgili ayrıntılı ve güncel bilgilere www.detayfuarcilik.com web sitesinden ulaşılabilir.                                                          

           

Fuar Açılış Tarihi: 01 Kasım 2018

Fuar Açılış Saati:14.00

Fuar Ziyaret Tarihleri: 01-04 Kasım 201 8

Fuar Ziyaret Saatleri: 10.00- 19.00

''